Blog > Bir Arkadaşını Çağır Kampanyası

Alien Broker 1 Eylül Salı itibariyle trader’lara açıldı! Deneyimli trader’larımız işlem geçmişi oluşturarak 7 Eylül’de platforma giriş yapacak yatırımcılar için hazırlanıyorlar. 7 Eylül’e kadar da süreci bekleyen yatırımcılar için Twitter platformuna özel bir kampanyamız var: Bir Arkadaşını Çağır!

Alien Broker olarak, ‘Bir Arkadaşını Çağır’ kampanyası ile kampanya süresince referans kodu ile en çok arkadaşını getiren bir kişiye 500 TL’lik ödül veriyoruz! Ayrıca, kullanıcılar davet ettikleri arkadaşlarının tüm platform serüveni boyunca yaptığı harcamaların %10’unu Referans Geliri olarak elde ederek platformun kazancına sürekli ortak olacaklar. Buna ek olarak açılış haftamıza özel, 1-7 Eylül tarihleri arasında ön kayıt olan herkese 10$ Referans Geliri hediye ediyoruz. 

Kampanya Katılım Şartları

Kampanyaya 1-7 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılmak için app.alienbroker.com adresi üzerinden Alien Broker hesabınızı oluşturmak için ön kayıt yaptırmış olmanız gerekli.

Ön kayıt yapan her kullanıcıya mail olarak kendisine özel oluşturulan referan kodu gönderiliyor. Referans kodunu alan her kullanıcı aşağıdaki Twitter odaklı şartları gerçekleştirrerek yarışmaya katılabilir. 

• Yarışma Tweet’ini RT yapın,
• Tweet’in yorum kısmına 3 arkadaşınızı Ref link’iniz ile etiketleyin,
• @brokeralien Twitter hesabını takip edin.

Alien Broker Referans Sistemi Hakkında Detaylar
 
• Referans link’iniz ile Alien Broker’a kayıt olan her kullanıcının platform içerisinde yaptığı ödemelerin %10’u kadarını Referans Geliri olarak elde eder,

• Davet ettiğiniz arkadaşlarınız platformu kullanıp ödeme yapmaya devam ettikleri sürece bu ödemelerden pay almaya devam edersiniz.

• Referans sistemi gelirinizi ise 50$ ve üstü olduğunda çekilebilirsiniz.

Analiz tarafında kendinizi geliştirip bir trader olmak istiyorsanız Akademi içeriklerimizi, Abonelik Modeli ve fiyat politikamızı merak ediyorsanız web sitemizin Fiyatlandırma sayfasını inceleyebilirsiniz.

Alien Broker platformunu ziyaret etmek için bu bağlantıya tıklayabilir, kampanya ile ilgili detaylı bilgi için kampanyanın duyurulduğu Tweet’e bakabilirsiniz.